های اند لو پرشر دانفوس / لو پرشر دانفوس / های پرشر دانفوس / خرید و لیست قیمت / فروش اینترنتی / کالابرودت / 02177677053

 

 

خرید های پرشر دانفوس

خرید های اند لو پرشر دانفوس

خرید لو پرشر دانفوس

 

 


کنترل کننده فشار دانفوس 


 

مبرد جریان یافته در هر سیستم برودتی دارای مقداری معینی فشار است. کاهش یا افزایش بیش از حد فشار مبرد باعث آسیب رسیدن به کل سیستم تبرید و خسارات مالی زیادی می شود. این موضوع نشان دهنده اهمیت بالای کنترل فشار مبرد است. به همین منظور در سیستم های برودتی از دستگاه های کنترل کننده فشار استفاده می کنیم. از دستگاه های کنترل کننده های فشار می توان های اند لو پرشر (high & low pressure)، های پرشر (high pressure) و لو پرشر (low pressure) را نام برد.

 

کنترل کننده های فشار بالا و پایین دانفوس در دو نوع ریست دار و بدون ریست (ساده) تولید شده و به بازار جهانی عرضه می گردد. کنترل کننده های فشار نوع ریست دار وظیفه دارند، زمانی که فشار سیستم از حد معینی بالا یا پایین می رود، سیستم را قطع کنند. برای راه اندازی دوباره سیستم نیاز است که اپراتور سیستم به صورت دستی دوباره سیستم را راه اندازی کرده تا دوباره شروع به کار بکند.

 

کنترل کننده های فشار بالا و پایین بدون رسیت یا ساده، قطعه ای در سیستم برودتی می باشند که در صورت بالا و پایین رفتن فشار به طور خودکار جریان سیستم را قطع و دوباره وصل می کند و نیازی به راه اندازی دوباره سیستم به صورت دستی توسط اپراتور ندارد.

 

برند دانفوس در صنعت برودت یکی از شناخته شده ترین و محبوب ترین برندها به شمار می رود. کیفیت بالا، مقرون به صرفه بودن محصولات دانفوس، اطمینان از موجودی کافی در بازار و تنوع بالای مدل ها از دلایل محبوب بودن این برند در ایران می باشد. محصولات دانفوس، بازار فروش نسبتا خوبی چه در ایران و چه در دیگر کشور های خاور میانه و اروپا دارد.

 

برند دانفوس

 

 


های اند لو پرشر دانفوس (high & low pressure) 


 

های اند لو پرشر دانفوس در سیستم های برودتی مانند سردخانه ها و چیلرها کاربرد دارد. در هر سیستم برودتی، مبرد باید در رنج فشار مشخصی چرخش نماید. کاهش یا افزایش بیش از حد فشار مبرد باعث خسارات مالی زیادی می شود. در نتیجه فشار مبرد سیستم باید نه از حدی بالاتر و نه از حدی پایین تر برود. این قطعه با نصب شدن بر روی سیستم برودتی باعث می شود که همواره فشار سیستم تحت کنترل باشد.

 

زمانی که فشار سیستم از یک حد معینی بالاتر و یا پایین تر می رود، قطعه های اند لو پرشر به کمپرسور سیستم دستور خاموشی می دهد. کنترل کننده فشار بالا و پایین دانفوس در 2 نوع ریست دار و بدون ریست (ساده) به بازار جهانی عرضه می گردد.

 

معمولا در سیستم های برودتی از نوع ریست دار، بیشتر استفاده می شود زیرا سیستم در صورتی دچار افزایش و یا کاهش فشار می شود که دچار نقص فنی شده باشد. در این صورت پس از قطع جریان سیستم، اشکال آن برطرف شده و دوباره توسط اپراتور، سیستم روشن می شود.

 

 

کنترل کننده فشار بالا و پایین دانفوس – KP15 بدون ریست

کنترل کننده فشار بالا و پایین دانفوس – KP15 ریست دار

 

 


های پرشر دانفوس (high pressure)


 

مبرد درون سیستم برودتی همواره باید در رنج فشار مجاز، داخل سیستم جریان داشته باشد. های پرشر در سیستم تبرید وظیفه دارد در صورت افزایش بیش از حد فشار، جریان برق داخل سیستم را قطع کند و دستگاه ها را در برابر صدمات مالی، محافظت نماید. یکی از با کیفیت ترین محصولات دانفوس، دستگاه های پرشر است که در 2 نوع ریست دار و بدون ریست (ساده) به بازار برودت عرضه می گردد. های پرشر های تولید کمپانی دانفوس، در مدل های KP موجود هستند و در مبرد های فریونی و آمونیاکی قابل کاربرد هستند.

 

 

چرا های پرشر را در سیستم برودتی خود ببندیم؟

  • برای جلوگیری از کار افتادن موتور الکتریکی
  • برای حفاظت از کویل ها در برابر گرفتگی
  • برای جلوگیری از گرفتگی کندانسورها
  • حفظ کارکرد از دمای منفی 40 تا مثبت 65 درجه سانتی گراد
  • دارای حداکثر فشار کاری 32 بار و فشار تست 35 بار

 

 

کنترل کننده فشار بالا دانفوس – KP5 بدون ریست

کنترل کننده فشار بالا دانفوس – KP5 ریست دار

 

 


لو پرشر دانفوس (low pressure) 


 

در هر سیستم برودتی، مبرد باید تحت فشار معینی، جریان پیدا کند. پایین آمدن فشار در سیستم برودتی، باعث بروز ضررات جبران ناپذیری به سیستم می شود. قطعه لو پرشر دانفوس نصب شده بر روی سیستم برودتی وظیفه دارد زمانی که فشار سیستم از حد معینی پایین تر رفت، جریان سیستم را قطع کند.

 

کنترل کننده فشار پایین دانفوس در 2 نوع ریست دار و بدون ریست (ساده) در بازار موجود می باشد. نوع بدون ریست آن به طور خودکار جریان سیستم را قطع و وصل می کند اما نوع ریست دار آن در صورتقطع جریان باید اپراتور به طور دستی سیستم را راه اندازی کند.

 

کنترل کننده فشار پایین دانفوس – KP1 بدون ریست

کنترل کننده فشار پایین دانفوس – KP1 ریست دار