Bitzer Oil B320SH روغن کمپرسور بیتزر مدل B320SH

  • برند:
  • کد محصول: نامعلوم
مشاهده جدول مشخصات
    انتخاب مجدد
موجودی کالا: 0
کارشناس کالابرودت
کارشناس کالابرودت مشاوره در واتساپ

توضیحات

 


روغن کمپرسور بیتزر مدل B320SH مخصوص کمپرسور بیتزر


 

ازروغن کمپرسور بیتزر مدل B320SH برای روغن کاری کمپرسور سیستم های برودتی استفاده می کنند. زمانی که کمپرسور شروع به کار می کند، قطعات فلزی داخلی آن به دلیل اینکه بر روی هم کار می کنند، دچار اصطحکاک و سایش می شوند. برای جلوگیری از اصطحکاک بین دو قطعه متحرک داخلی، از روغن کمپرسور جهت چرب کاری قطعات استفاده می نمایند. روغن کمپرسور بیتزر مدل B320SH برای چرب کاری کمپرسورهای برودتی، چیلر ، تهویه مطبوع و اسکرو کاربرد دارد.

 

روغن بیتزر 20 لیتری مدل B320SH

 

کمپانی بیتزر یکی از قدیمی ترین کمپانی های صنعت برودت است به طوری که از بین کسانی که در این صنعت فعالیت دارند، به ندرت پیش می آید که کسی این برند را نشناسد. این کمپانی قدیمی آلمانی در سال 1934 توسط مارتین بیتزر تاسیس شد و به سرعت پیشرفت کرد. در ابتدای تاسیس محصولات تولیدی این کمپانی به تعداد انگشت های دست بود اما به تدریج و با رشد و پیشرفت این شرکت بر تعداد و تنوع محصولات آن افزوده شد. خرید روغن کمپرسور بیتزر از کالابرودت به صورت اینترنتی، با ارسال رایگان می باشد.

 

با رشد و پیشرفت کمپانی بیتزر و با صادر شدن محصولات این کمپانی به کشور های دیگر، کم کم محصولات با کیفیت بیتزر در دنیا شناخته تر شد به طوری که امروزه در بیشتر کشور های دنیا، بیتزر، نمایندگی های فروش بسیاری را دارا می باشد. از محصولات و تولیدات این کمپانی می توان روغن های مخصوص کمپرسور بیتزر را نام برد که در حال حاضر یکی از با کیفیت ترین روغن ها در صنعت برودت به شمار می آید.

 

کمپرسور یکی از مهم ترین اجزاء سیستم برودتی است و از آن به عنوان قلب سیستم برودتی یاد می کنند. کمپرسور هر نوع سیستم برودتی برای کارکرد بهتر و روان تر نیاز به روغن کمپرسور دارد. روغن کمپرسور بیتزر مدل B320SH علاوه بر روغن کاری قطعات متحرک داخلی کمپرسور، باعث تمیزی داخل کمپرسور هم می شود به طوری که گرد و خاک و رسوبات داخل کمپرسور را با خود حرکت داده و به سمت فیلتر روغن می برد.

 

زمانی که درجه حرارت قطعات داخلی کمپرسور بالا می رود، روغن کمپرسور گرمای این قطعات را به خود جذب می کند و نمی گذارد دمای کمپرسور بیش از حد بالا برود. همچنین روغن کمپرسور توسط قطعه ای به نام اویل سپراتور از مبرد جدا می شود و دوباره به کمپرسور باز می گردد. با وجود اویل سپراتور در سیستم های برودتی، اما همیشه به مقدار ناچیزی روغن در سیستم برودتی گردش می کند.

 

نقطه اشتعال روغن، پایین ترین دمایی است که در آن روغن به اندازه کافی به بخار تبدیل شده و با هوا یک مخلوط قابل اشتعال می سازد، به طوری که با نزدیک شدن به شعله آتش، روغن مشتعل می شود.  نقطه ریزش روغن، پایین ترین درجه حرارتی ست که روغن می تواند به حرکت جاری خود ادامه دهد. به عبارتی اگر درجه حرارت روغن پایین تر از حد نقطه ریزش روغن بشود، دیگر نمی تواند به راحتی درون کمپرسور به حرکت جاری خود ادامه دهد و به گونه ای کارایی خود را از دست می دهد. نقطه ریزش روغن در کمپرسورهای برودتی که قرار است در درجه های پایین تر از صفر کار کنند، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

 

روغن کمپرسور بیتزر مدل B320SH مخصوص کمپرسور های اسکرو در ظرف های فلزی 5 ، 10 و 20 لیتری بسته بندی می شود. روغن کمپرسور بیتزر مدل B320SH از نوع پلی استر می باشد و در کمپرسور های اسکرو به همراه گاز R22 استفاده می شود. نقطه ریزش روغن کمپرسور بیتزر مدل B320SH منفی 32 درجه سانتی گراد و نقطه اشتعال این روغن 281 درجه سانتی گراد است. در قسمت اطلاعات بیشتر می توانید اطلاعات فنی روغن کمپرسور بیتزر مدل B320SH مطالعه نمایید.

توضیحات تکمیلی

وزن نامعلوم
مبرد

R22

Density at 15C

0.999

Viscosity at 40C

300cSt

Viscosity at 100C

25cSt

Flash Point

281 سانتیگراد

Pour Point

32- سانتیگراد

وزن روغن

1 لیتر, 10 لیتر, 20 لیتر, 5 لیتر

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
روغن کمپرسور بیتزر مدل B320SH
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • جدول مشخصات
  • نظرات کاربران