Bitzer Oil BSE170 روغن بیتزر مدل BSE170

مشاهده جدول مشخصات
موجودی کالا: 0
کارشناس کالابرودت
کارشناس کالابرودت مشاوره در واتساپ

توضیحات


روغن کپرسور بیتزر مدل BSE170 مخصوص کمپرسور بیتزر 


 

روغن کمپرسور بیتزر مدل BSE170 برای کمپرسور اسکرو بیتزر، تهویه مطبوع و چیلر به کار می رود. از روغن کمپرسور برای چرب کاری قطعات متحرک داخلی کمپرسور استفاده می کنند. این قطعات در صورت نو بودن زمانی که بروی هم کار می کنند، دچار اصطحکاک و سایش می شوند. روغن کاری کمپرسور یکی از مهم ترین اقدامات در تاسیس و نگهداری تاسیسات برودتی می باشد که در صورت رعایت نکردن، خسارت های بسیار زیادی را به تجهیزات وارد می کند.

 

روغن بیتزر 10 لیتری مدل BSE170

 

کمپانی بیتزر در سال 1934 توسط مارتین بیتزر در آلمان تاسیس شد. این کمپانی با تولید محصولات برودتی متنوع و با کیفیت مطرح شد به طوری که امروزه برند بیتزر، برندی نام آشنا در صنعت برودت به شمار می آید. از محصولات تولیدی این برند می توان به روغن های بیتزر مخصوص کمپرسورهای برودتی اشاره کرد که یکی از با کیفیت ترین روغن ها در صنعت برودت به حساب می آید. روغن بیتزر مدل BSE170 از محصولات تولیدی این کمپانی می باشد.

 

برای انتخاب روغن کمپرسور بهترین روش، توجه به روغن توصیه شده توسط سازنده کمپرسور می باشد و در درجه دوم باید به نوع مبرد بکار رفته در سیستم برودتی توجه کرد. روغن کاری کمپرسور سیستم برودتی اصطلاحا باعث آب بندی کمپرسور هم می شود. زمانی که روغن کمپرسور در داخل کمپرسور ریخته می شود، پس از مدتی بر روی قطعات داخلی کمپرسور لایه ای نازک از روغن تشکیل می شود که این خود باعث کارکرد روان تر کمپرسور می شود. همچنین روغن کاری کمپرسور با روغن کمپرسور بیتزر مدل BSE170 باعث جلو گیری از نشتی گاز و همچنین تراکم بهتر می شود.

 

روغن کمپرسور بیتزر مدل BSE170 مخصوص کمپرسور از نوع روغن پلی استر می باشد و با مبردهای R134a و R407 و R404 سازگار می باشد. روغن های پلی استر نسبت به روغن های معدنی از قیمت بالاتری برخوردار هستند اما ماندگاری و اثر طولانی تر را دارا می باشند. در هنگام شارژ روغن باید روغن کمپرسور بیتزر مدل BSE170 به مدت طولانی در معرض اکسیژن و رطوبت قرار نگیرد زیرا خاصیت خود را از دست می دهد.

 

در هر بار تعمیر کمپرسور اسکرو باید روغن کمپرسور تعویض گردد و روغن کمپرسور بیتزر مدل BSE170 جدید در داخل کمپرسور ریخته شود. همچنین یکی ار مزایای این روغن این است که درجه حرارت قطعات داخلی کمپرسور را کاهش می دهد. زمانی کخ کمپرسور در حال کار است، به دلیل اینکه قطعات متحرک بر روی هم به تکرار کار می کند پس از مدتی دمایشان بالا می رود اما روغن کمپرسور بیتزر مدل BSE170 دمای قطعات داخلی کمپرسور را به خود جذب می کند.

 

روغن کمپرسور بیتزر  مدل BSE170 مخصوص کمپرسور های اسکرو در ظرف های فلزی 5 ، 10 و 20 لیتری بسته بندی می شود. کارشناسان کالابرودت، به صورت تخصصی می توانند در خرید روغن بیتزر به شما عزیزان مشاوره دهند. نقطه ریزش روغن کمپرسور بیتزر مدل BSE170 منفی 25 درجه سانتی گراد و نقطه اشتعال این روغن 265 درجه سانتی گراد است.

 

 

در قسمت اطلاعات بیشتر می توانید اطلاعات فنی روغن کمپرسور بیتزر  مدل BSE170 مطالعه نمایید.

توضیحات تکمیلی

مبرد

R134, R404, R407, R507

Density at 15C

0.957

Viscosity at 40C

170cSt

Viscosity at 100C

18cSt

Flash Point

265 سانتیگراد

Pour Point

25- سانتیگراد

وزن روغن

10 لیتر, 5 لیتر

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
روغن بیتزر مدل BSE170
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • جدول مشخصات
  • نظرات کاربران