Suniso Oil 4GS روغن سانیسو 4GS (کمپرسور)

مشاهده جدول مشخصات
موجودی کالا: 0
کارشناس کالابرودت
کارشناس کالابرودت مشاوره در واتساپ

توضیحات


روغن سانیسو 4GS مخصوص کمپرسور سردخانه و چیلر


 

روغن سانیسو 4GS از روغن های مقرون به صرفه در سیستم تبرید به شمار میرود. به طور کلی روغن کاری کمپرسور سیستم تبرید بر عملکرد هر چه بهتر این سیستم تاثیر زیادی دارد. روغن کاری کمپرسور برودتی، جهت جلوگیری از ساییدگی و اصطحکاک قطعات داخل کمپرسور است و باعث می شود که قطعات کمپرسور به راحتی بر روی هم حرکت کنند.

 

روغن سانیسو 4GS در داخل کمپرسور توسط قطعه ای به نام اویل سپراتور از مبرد جدا می شود و توسط لوله ای جدا از سیستم برودتی، دوباره به کمپرسور باز می گردد. اما به هر حال مقدار ناچیزی روغن همراه مبرد وارد سیستم برودتی می شود.

 

 


ویژگی روغن سانیسو 4GS مخصوص کمپرسور سردخانه و چیلر


 

روغن سانیسو 4GS جهت روغن کاری کمپرسور های برودتی و تهویه مطبوع به کار گرفته می شوند. روغن سانیسو 4GS یکی از بهترین روغن های کمپرسور تبریدی موجود در بازار ایران است، که معمولا توسط اکثر تعمیرکاران کمپرسور پیشنهاد می شود. این روغن هم در صنعت و هم در مصارف خانگی مانند روغن کاری کمپرسور کولرگازی کاربرد دارد. روغن سانیسو اصل را باید از فروشگاه های معتبر خریداری کرد.

 

روغن سانیسو 4GS در برابر واکنش با مبرد از مقاومت بسیار خوبی برخوردار است و همچنین با مبرد به خوبی مخلوط می شود. روغن سانیسو 4GS با قطعات فلزی سیستم برودتی وارد واکنش نمیشود و این از مزایای این روغن می باشد. همچنین این روغن در لوله های سیستم برودتی رسوب نمیکند و باعث بسته شدن این لوله ها نمیشود به همین دلیل معمولا سیستم های برودتی که داخل آن از روغن سانیسو استفاده شده است، تمیزتر است.

 

شرکت سانیسو، تولید کننده روغن های  4GS، یک شرکت بلژیکی می باشد که روغن های خود را در ظرف های 4 لیتری به بازار جهانی عرضه می نماید. روغن های شرکت سانیسو یکی از با کیفیت ترین روغن های کمپرسور در صنعت برودت به شمار می رود به طوری که این روغن در دمای های بسیار پایین سردخانه شکل، خاصیت و راندمان خود را حفظ میکند. روغن سانیسو 4GS با پایداری بالای خود در دماهای بسیار پایین، مقاومت زیادی در برابر موم شدگی دارد.

روغن سانیسو

 

روغن سانیسو مخصوص کمپرسور، در 2 سری GS و SL تولید میشوند. روغن سری GS از نوع مینرال یا معدنی میباشد که از پالایش روغن های نفتی تولید میشوند. روغن سری SL از نوع روغن های مصنوعی یا سنتیک میباشد که از فرآیندهای سنتزی تولید میشوند. روغن سانیسو از نظر استاندارد جهانی، در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد و در اکثر کشورهای دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

 

روغن سانیسو مخصوص کمپرسور سری GS در سه مدل 3GS و 4GS و 5G در بازار ایران موجود است. این روغن ها در دمای منفی 18 درجه سانتی گراد کارایی دارد. روغن های سری GS سانیسو با مبردهای نوع CFC و HCFC از قبیل گاز R22 ، R123 ، R11 ، R12 ، R13 ، R502 ، R503 ، R500 ، R131b1 ، R114 ، R113 ، R124 ، R401a ، R402a ، R402b ، R403b ، R406a ، R408a ، R409a و مبرد آمونیاکی R717 سازگار می باشد.

 

روغن سانیسو 4GS در صنعت، جهت روغن کاری اغلب کمپرسورهای برودتی از قبیل کمپرسورهای سیلندرپیستونی و یا کمپرسور اسکرال کوپلند کاربرد دارد. این نوع روغن در کمپرسورهای نوع اسکرو کارایی ندارد. روغن سانیسو مدل 4GS نسبت به مدل 3GS از غلظت بالاتری برخوردار است. مبرد سازگار با این نوع روغن، مبرد R22 و معمولا در بازه دمایی بالای صفر بهترین عملکرد را دارا می باشد. نقطه اشتعال روغن سانیسو 4GS مخصوص کمپرسور سردخانه و چیلر، 179 درجه سانتی گراد است.

 

در قسمت پایین میتوانید مشخصات فنی دقیق روغن سانیسو مدل 4GS را مشاهده نمایید.

توضیحات تکمیلی

مدل

4GS

مبرد

R22

Density at 15C

0.916

Viscosity at 40C

55cSt

Viscosity at 100C

5/9cSt

Flash Point

179 سانتیگراد

Pour Point

36- سانتیگراد

وزن روغن

1 لیتر, 4 لیتر

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
روغن سانیسو 4GS (کمپرسور)
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • جدول مشخصات
  • نظرات کاربران