Danfoss Core Drier کر درایر دانفوس – 48DC

مشاهده جدول مشخصات

تماس بگیرید

موجود
کارشناس کالابرودت
کارشناس کالابرودت مشاوره در واتساپ

توضیحات


کر درایر ساده دانفوس – 48DC


 

در هر سیستم برودتی، وجود قطعه فیلتر درایر، جهت جذب رطوبت، ذرات جامد و گرد و غبار امری مهم و ضروری ست. فیلتر درایر وسیله ای ست که مواد نامطلوب سیکل تبرید را جذب می کند. این مواد نامطلوب در صورت وجود در سیستم برودتی باعث آسیب به سیستم می شود. فیلتر درایر های دانفوس به طور کلی در 2 مدل هرمتیک یا بسته و یا کر قابل تعویض تقسیم می شود.

 

یکی از با کیفیت ترین کر درایر های موجود در بازار، کر درایر برند دانفوس می باشد که در 2 نوع ساده و ضد اسید به بازار عرضه می گردد. خرید فیلتر درایر دانفوس از کالابرودت به صورت اینترنتی قابل انجام است. برند دانفوس در صنعت برودتی یکی از محبوب ترین برند ها به شمار می آید. محصولات تولیدی کمپانی دانفوس در ایران به نسبت دیگر برند ها، مقرون به صرفه است.

 

کر درایر ساده دانفوس

 

کر درایر ساده دانفوس وزنی معادل 0.71 کیلوگرم دارد. در سیکل برودت قبل از شیر انبساط نصب می شود. کر درایر های ساده دانفوس زمانی در سیستم استفاده می شوند که سیستم برودتی دارای ظرفیت بالایی باشد و به همراه پوسته کر با هم در سیستم نصب می شوند و با هم تشکیل فیلتر درایر می دهند. زمانی کر درایر سیستم را عوض می کنیم که سیستم نیاز به تعمیر داشته باشد.

 

کر درایر ساده دانفوس

توضیحات تکمیلی

مدل

48DC

نوع

ساده

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
کر درایر دانفوس - 48DC
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • جدول مشخصات
  • نظرات کاربران