Suniso Oil 5G روغن سانیسو 5G (کمپرسور)

مشاهده جدول مشخصات
موجودی کالا: 0
کارشناس کالابرودت
کارشناس کالابرودت مشاوره در واتساپ

توضیحات

روغن سانیسو 5G از روغن های سیستم برودتی مقرون به صرفه است. روغن کاری کمپرسور برودتی، جهت جلوگیری از ساییدگی و اصطحکاک قطعات داخل کمپرسور است و باعث می شود که قطعات کمپرسور به راحتی بر روی هم حرکت کنند. به طور کلی روغن کاری کمپرسور سیستم تبرید بر عملکرد هر چه بهتر این سیستم تاثیر زیادی دارد.

 

روغن سانیسو 5G در داخل کمپرسور توسط وسیله ای به نام اویل سپراتور از مبرد جدا می شود و توسط لوله ای جدا از سیستم برودتی، دوباره به کمپرسور باز می گردد. اما به هر حال مقدار بسیار ناچیزی روغن همراه مبرد وارد سیکل تبرید می شود. لیست قیمت روغن سانیسو در کالابرودت به روز بوده و در صورت خرید اینترنتی ارسال آن رایگان است.

 

شرکت سانیسو، تولید کننده روغن های 5G، یک شرکت بلژیکی می باشد که روغن های خود را در ظرف های 4 لیتری به بازار جهانی عرضه می نماید. روغن سانیسو 5G با پایداری بالای خود در دماهای بسیار پایین، مقاومت زیادی در برابر موم شدگی دارد. روغن های شرکت سانیسو یکی از با کیفیت ترین روغن های کمپرسور در صنعت برودت به شمار می رود به طوری که این روغن در دمای بسیار پایین سردخانه شکل، خاصیت و راندمان خود را حفظ میکند.

روغن سانیسو

روغن سانیسو 5G جهت روغن کاری کمپرسور های برودتی و تهویه مطبوع مانند کمپرسور اسکرال کوپلند به کار گرفته می شوند. روغن سانیسو 5G یکی از بهترین روغن های کمپرسور تبریدی موجود در بازار ایران است، که معمولا توسط اکثر تعمیرکاران کمپرسور پیشنهاد می شود. همچنین از روغن های سانیسو می توان در کمپرسور بیتزر استفاده کرد.

 

روغن سانیسو 5G در برابر واکنش با مبرد از مقاومت بسیار خوبی برخوردار است و همچنین با مبرد به خوبی مخلوط می شود. روغن سانیسو 5G با قطعات فلزی سیستم برودتی وارد واکنش نمیشود و این از مزایای این روغن می باشد. همچنین این روغن در لوله های سیستم برودتی رسوب نمیکند و باعث بسته شدن این لوله ها نمیشود به همین دلیل معمولا سیستم های برودتی که داخل آن از روغن سانیسو استفاده شده است، تمیزتر است.

 

روغن سانیسو مخصوص کمپرسور، در 2 سری GS و SL تولید میشوند. روغن سری GS از نوع مینرال یا معدنی است که از پالایش روغن های نفتی تولید میشوند. روغن سری SL از نوع روغن های مصنوعی یا سنتیک میباشد که از فرآیندهای سنتزی تولید می شوند. روغن سانیسو از نظر استاندارد جهانی، در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد و در اکثر کشورهای دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

 

روغن سانیسو مخصوص کمپرسور سری GS در سه مدل 3GS و روغن 4GS و 5G در بازار ایران موجود است. این روغن ها در دمای منفی 18 درجه سانتی گراد کارایی دارد. روغن های سری GS سانیسو با مبردهای نوع CFC و HCFC از قبیل R22 ، R123 ، R11 ، R12 ، R13 ، R502 ، R503 ، R500 ، R131b1 ، R114 ، R113 ، R124 ، R401a ، R402a ، R402b ، R403b ، R406a ، R408a ، R409a و مبرد آمونیاکی R717 سازگار می باشد.

 

روغن سانیسو 5G در صنعت، معمولا برای روغن کاری کمپرسورهای اسکرو کارایی دارد. روغن سانیسو 5G نسبت به مدل 3GS و 4GS از غلظت بالاتری برخوردار است. مبرد سازگار با این نوع روغن، گاز R22 می باشد. نقطه اشتعال روغن سانیسو 5G مخصوص کمپرسور، 182درجه سانتی گراد است.

 

در قسمت پایین میتوانید مشخصات فنی دقیق روغن سانیسو 5G را مشاهده نمایید.

توضیحات تکمیلی

مبرد

R22

Density at 15C

0.920

Viscosity at 40C

100cSt

Viscosity at 100C

8/4cSt

Flash Point

182 سانتیگراد

Pour Point

24- سانتیگراد

وزن روغن

1 لیتر, 4 لیتر

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
روغن سانیسو 5G (کمپرسور)
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • جدول مشخصات
  • نظرات کاربران