Suniso Oil 3GS روغن کمپرسور سانیسو 3GS

مشاهده جدول مشخصات
موجودی کالا: 0
کارشناس کالابرودت
کارشناس کالابرودت مشاوره در واتساپ

توضیحات

روغن سانیسو 3GS از روغن های مقرون به صرفه در سیکل برودت به حساب میرود. روغن کاری کمپرسور برودتی، جهت جلوگیری از ساییدگی و اصطحکاک قطعات داخل کمپرسور است و باعث می شود که قطعات کمپرسور به راحتی بر روی هم حرکت کنند. به طور کلی روغن کاری کمپرسور سیستم برودتی بر عملکرد هر چه بهتر این سیستم تاثیر زیادی دارد.

 

روغن سانیسو 3GS در داخل کمپرسور توسط قطعه ای به نام اویل سپراتور از مبرد جدا می شود و توسط لوله ای جدا از سیستم برودتی، دوباره به کمپرسور باز می گردد. اما به هر حال مقدار ناچیزی روغن همراه مبرد وارد سیستم برودتی می شود.

 

روغن سانیسو 3GS در برابر واکنش با مبرد از مقاومت بسیار خوبی برخوردار است و همچنین با مبرد به خوبی مخلوط می شود. روغن سانیسو 3GS با قطعات فلزی سیستم برودتی وارد واکنش نمیشود و این از مزایای این روغن می باشد. همچنین این روغن در لوله های سیستم برودتی رسوب نمیکند و باعث بسته شدن این لوله ها نمیشود به همین دلیل معمولا سیستم های برودتی که داخل آن از روغن سانیسو استفاده شده است، تمیزتر است.

 

روغن سانیسو 3GS جهت روغن کاری کمپرسور های برودتی و تهویه مطبوع به کار گرفته می شوند. روغن سانیسو 3GS یکی از بهترین روغن های کمپرسور تبریدی موجود در بازار ایران است، که معمولا توسط اکثر تعمیرکاران کمپرسور پیشنهاد می شود. این روغن هم در صنعت و هم در مصارف خانگی مانند روغن کاری کمپرسور کولرگازی کاربرد دارد. خرید روغن سانیسو برای کمپرسور به صورت اینترنتی از سایت فروشگاهی کالابرودت امکان پذیر می باشد.

 

شرکت سانیسو، تولید کننده روغن های 3GS، یک شرکت بلژیکی می باشد که روغن های خود را در ظرف های 4 لیتری به بازار جهانی عرضه می نماید. روغن های شرکت سانیسو یکی از با کیفیت ترین روغن های کمپرسور در صنعت برودت به شمار می رود به طوری که این روغن در دمای های بسیار پایین سردخانه شکل، خاصیت و راندمان خود را حفظ میکند. روغن سانیسو 3GS با پایداری بالای خود در دماهای بسیار پایین، مقاومت زیادی در برابر موم شدگی دارد.

روغن سانیسو 3GS

 

روغن سانیسو مخصوص کمپرسور، در 2 سری GS و SL تولید میشوند. روغن سری GS از نوع مینرال یا معدنی است که از پالایش روغن های نفتی تولید می شوند. روغن سری SL از نوع روغن های مصنوعی یا سنتیک است که از فرآیندهای سنتزی تولید میشوند. روغن سانیسو از نظر استاندارد جهانی، در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد و در اکثر کشورهای دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

 

روغن سانیسو مخصوص کمپرسور سری GS در سه مدل 3GS و 4GS و 5G در بازار ایران موجود است. این روغن ها در دمای منفی 18 درجه سانتی گراد کارایی دارد. روغن های سری GS سانیسو با مبردهای نوع CFC و HCFC از قبیل R22 ، R123 ، R11 ، R12 ، R13 ، R502 ، R503 ، R500 ، R131b1 ، R114 ، R113 ، R124 ، R401a ، R402a ، R402b ، R403b ، R406a ، R408a ، R409a و مبرد آمونیاکی R717 سازگار می باشد.

 

روغن سانیسو 3GS در صنعت، جهت روغن کاری اغلب کمپرسورهای برودتی از قبیل کمپرسورهای سیلندرپیستونی و یا کمپرسور اسکرال کوپلند کاربرد دارد. این نوع روغن در کمپرسورهای نوع اسکرو کارایی ندارد. روغن سانیسو مدل 3GS نسبت به روغن 4GS از غلظت کم تری برخوردار است. مبرد سازگار با این نوع روغن، گاز R22 و معمولا در بازه دمایی زیر صفر بهترین عملکرد را دارا می باشد. نقطه اشتعال روغن سانیسو 3GS مخصوص کمپرسور سردخانه و چیلر، 168 درجه سانتی گراد است.

توضیحات تکمیلی

مدل

3GS

مبرد

R22

Density at 15C

0.910

Viscosity at 40C

30cSt

Viscosity at 100C

44cSt

Flash Point

168 سانتیگراد

Pour Point

40- سانتیگراد

وزن روغن

1 لیتر, 4 لیتر

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
روغن کمپرسور سانیسو 3GS
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • جدول مشخصات
  • نظرات کاربران