Danfoss Core Drier 48DA کر درایر ضد اسید دانفوس – 48DA

مشاهده جدول مشخصات

تماس بگیرید

موجود
کارشناس کالابرودت
کارشناس کالابرودت مشاوره در واتساپ

توضیحات


کر درایر ضد اسید دانفوس – 48DA


 

فیلتر درایر، یکی از اجزای هر سیستم برودتی به شمار می رود. در سیستم های تبریدی، وجود مواد جامد، گرد و غبار و رطوبت باعث اختلال در کار سیستم می شود. به همین منظور از فیلتر درایر ها، جهت جلوگیری از ورود رطوبت و مواد جامد در چرخه تبرید استفاده می شود. فیلتر درایر های شرکت دانفوس، شامل 2 مدل فیلتر درایر های بسته یا هرمتیک و فیلتر درایر های با کر قابل تعویض، تولید می شوند.

 

کر درایر ضد اسید دانفوس

 

کر درایر ضد اسید دانفوس، زمانی در سیستم تبرید استفاده می شود که سیستم اسیدی شده باشد. در این زمان ابتدا در داخل پوسته کر، کر درایر ضد اسید قرار می دهند تا اسید سیستم را بگیرد و سپس از کر درایر ساده دانفوس استفاده می کنند. به همین جهت خرید کر درایر ساده دانفوس از کالابرودت اهمیت خاصی برخوردار است. زمانی سیستم اسیدی می شود که مبرد و روغن کمپرسور با هم، هم خوانی نداشته باشند.

 

شرکت دانمارکی دانفوس، در سال 1933 توسط مدر کلاوسن در شهر نورد بوردگ تاسیس شد. از آن سال ها تا به امروز این کمپانی مدیران زیادی را عوض کرده است اما همچنان محصولات برند دانفوس، از باکیفیت ترین محصولات در دنیا به شما می آید.

 

کر درایر ضد اسید دانفوس در انواع سیستم های برودتی و سرمایشی استفاده می شود. این نوع کر درایر در انواع مبرد های R134a و R32 و R22 و R448A و R449A و R444B و R452A و R407f و R1234ze  و … قابل استفاده است. کر درایر، هسته ی پوسته ی کر است و به عنوان فیلتر سیستم برودتی، رطوبت، اسید، گرد و خاک و …. را جذب می کند.

توضیحات تکمیلی

مدل

48DA

نوع

ضد اسید

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
کر درایر ضد اسید دانفوس - 48DA
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • جدول مشخصات
  • نظرات کاربران