Refron Refrigerant R22 گاز R22 رفرون

مشاهده جدول مشخصات

تماس بگیرید

موجود
کارشناس کالابرودت
کارشناس کالابرودت مشاوره در واتساپ

توضیحات

به طور کلی گاز R22 برند رفرون از گاز های پر خطر محیط زیست به شمار می رود طوری که استفاده از این گاز در کشورهای اروپایی و آمریکا، ممنوع اعلام شده است. دلیل این ممنوعیت، پایداری این گاز در محیط زیست و از بین نرفتن آن است که باعث آسیب رسیدن به لایه اوزون کره زمین می شود.

به دلیل وجود گاز R22 تقلبی، راهی برای تشخیص گاز R22 رفرون اصل از تقلبی وجو ندارد و تنها باید از رفرنس معتبری گاز تهیه کرد. گازهای R22 تقلبی باعث آسیب رسیدن به سیستم برودتی و کاهش طول عمر این سیستم می شود.

گازR 22 برند رفرون هندی
گازR 22 برند رفرون هندی

مبرد ماده یا ترکیبی از مواد است که معمولا حالت سیال داشته و به عنوان گاز در سیستم های برودتی کاربرد دارد. گاز r22 از نوع فریون بوده و در سیستم برودت در چرخش است. در این چرخش دائم تغییر فاز داده و با تغییر فاز خود، باعث تولید سرما در سیکل برودت می شود. گاز R22 رفرون تولید کشور هند بوده و جز مبرد های فریونی است. جهت استعلام قیمت گاز R22 رفرون و یا خرید آن می توانید در واتس اپ با کارشناسان کالابرودت در تماس باشید.

گاز رفرون تولید کشور هند بوده و جز گازهای سری HCFC می باشد. کپسول این گاز به رنگ سبز بوده و وزن این گاز به طور خالص در هر کپسول، 13.6 کیلوگرم است. از گازهای گران و با کیفیت آر 22 می توان به گاز R22 ایسکون اشاره کرد.

گاز آر 22 برند رفرون هندی

ویدیوی معرفی گازR22 برند رفرون

توضیحات تکمیلی

وزن کپسول

13.6 کیلوگرم

اسم شیمیایی

chlordifluoromethane

فرمول شیمایی

CHCIF2

کلاس گازی

HCFC

روغن سازگار

MO/AB (مینرال)

دمای بحرانی

96.14 سانتی گراد

دمای جوش

40.81- سانتی گراد

راهنمای اندازه

ارتفاع : 41 سانتی متر

قطر کپسول : 24 سانتی متر

محیط کپسول : 80 سانتی متر

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
گاز R22 رفرون
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • جدول مشخصات
  • راهنمای اندازه
  • نظرات کاربران