Danfoss Sight Glass SGI12S سایت گلاس 1/2 جوشی دانفوس مدل SGI12

مشاهده جدول مشخصات

تماس بگیرید

موجود
کارشناس کالابرودت
کارشناس کالابرودت مشاوره در واتساپ

توضیحات


سایت گلاس 1/2 جوشی دانفوس مدل SGI12


 

یکی از پرفروش ترین و مهم ترین محصول صنعت برودت، سایت گلاس دانفوس می باشد. سایت گلاس 1/2 جوشی دانفوس مدل SGI12  یکی از محصولات این کمپانی میباشد. یکی از بزرگترین کمپانی های تولید کننده قطعات برودتی و تهویه مطبوع، کمپانی دانفوس میباشد. کمپانی برند دانفوس در سال 1933 در دانمارک تاسیس شد و هر ساله محصولات باکیفیتی را به بازار جهانی عرضه می نماید.

 

سایت گلاس 1/2 جوشی دانفوس مدل SGI12  جهت رویت مبرد سیکل تبرید و تشخیص رطوبت در سیستم برودتی به کار میرود. همچنین از سایت گلاس دانفوس و مبرد عبوری از آن، جهت تشخیص کارکرد درست یا نادرست سیستم برودتی استفاده می کنند.

 

سایت گلاس 1/2 جوشی دانفوس مدل SGI12

 

در صورت وجود کف یا حباب در مبرد و مشاهده آن توسط سایت گلاس، نشان از خرابی در قسمتی از سیستم برودتی است. سایت گلاس 1/2 جوشی دانفوس مدل SGI12  دارای شیر ورودی و خروجی 1/2 اینچ می باشد.

 

جنس سایت گلاس 1/2 جوشی دانفوس مدل SGI12  از آلیاژ برنج و اتصالات به کار رفته در آن از جنس مس است. این سایت گلاس دارای وزن خالص 0.17 کیلوگرم و حداکثر فشار کاری که این سایت گلاس میتواند تحمل کند، 35 بار میباشد.

 

در صورت وجود رطوبت در سایت گلاس 1/2 جوشی دانفوس مدل SGI12 ، رنگ زرد را نشان میدهد و در صورت خشک بودن و عدم وجود رطوبت رنگ سبز را نشان میدهد. مکان قرارگیری این سایت گلاس در سیستم برودتی، در طول مسیر خط مایع میباشد. جایگاه دقیق این ابزار قبل از اکسپنشن و بعد از کندانسور قرار دارد.

توضیحات تکمیلی

مدل

SGI12

نوع اتصال

جوشی

سایز

1/2 اینچ

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
سایت گلاس 1/2 جوشی دانفوس مدل SGI12
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • جدول مشخصات
  • نظرات کاربران