Danfoss Sight Glass SGI12 سایت گلاس 1/2 مهره ای دانفوس مدل SGI12

مشاهده جدول مشخصات

تماس بگیرید

موجود
کارشناس کالابرودت
کارشناس کالابرودت مشاوره در واتساپ

توضیحات


سایت گلاس 1/2 مهره ای دانفوس مدل SGI12


 

سایت گلاس ها در سیستم برودتی از مهم ترین قطعات هستند که به آن شیشه رویت نیز می گویند. سایت گلاس دانفوس، وسیله است برای اینکه بتوان رنگ، حرکت و شفافیت مبرد عبوری از آن را چک کرد. با کمک این قطعه می توان از وجود رطوبت، گرفتگی ها و خرابی ها در سیستم برودتی مطلع شد.

 

نشانگری که در وسط سایت گلاس 1/2 مهره ای دانفوس مدل SGI12 وجود دارد، از وجود یا عدم وجود رطوبت خبر می دهد. رنگ زرد  (wet) نشان از وجود رطوبت و رنگ سبز (dry) نشان از عدم وجود رطوبت می باشد. وجود کف و حباب در مبرد که از طریق سایت گلاس نشان داده می شود، ممکن است به دلیل وجود نشتی در سیستم برودتی باشد.

 

کمپانی دانفوس یکی از پر طرفدارترین کمپانی در صنعت برودت ایران به شمار می رود. این کمپانی با تولید محصولات دانفوس متنوع و گسترده صنعتی، همواره در صنعت حرف اول را می زند. برای خرید سایت گلاس دانفوس از کالابرودت فقط کافی ست در سایت ثبت نام کنید.

 

دانفوس

 

سایت گلاس های شرکت دانفوس در 2 مدل جوشی و مهره ای به فروش می رود که میتوان با توجه به سیستم سرمایشی آن را انتخاب کرد. سایت گلاس 1/2 مهره ای دانفوس مدل SGI12 در قسمت پر فشار خط مایع قرار دارد و جایگاه دقیق آن قبل از شیر انبساط است.

توضیحات تکمیلی

مدل

SGI12

نوع اتصال

مهره ای

سایز

1/2 اینچ

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
سایت گلاس 1/2 مهره ای دانفوس مدل SGI12
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • جدول مشخصات
  • نظرات کاربران