Novin Condenser NCS-140-2 کندانسور نوین مدل NCS-140-2

  • برند:
  • کد محصول: 002001002
مشاهده جدول مشخصات

تماس بگیرید

موجود
کارشناس کالابرودت
کارشناس کالابرودت مشاوره در واتساپ

توضیحات


کندانسور نوین مدل NCS-140-2 مخصوص سردخانه


 

کندانسور نوین مدل NCS-140-2 از محصولات تولید ایران است که در بازار برودتی به فروش می رسد. این کندانسور در سردخانه های فریونی کاربرد دارد و تولید کننده آن صنایع برودتی نوین می باشد. کیفیت خوب کندانسور های صنایع برودتی نوین به طوری ست که بخش قابل توجهی از بازار ایران را به خود اختصاص داده است. می توانید جهت خرید کندانسور و اواپراتور نوین به فروشگاه اینترنتی کالابرودت مراجعه نمایید.

کندانسور نوین مدل NCS-140-2

 

کندانسور یکی از مهم ترین اجزاء هر سیستم برودتی ست و نام دیگر کندانسور، چگالنده است. برای مطالعه بیشتر می توانید به  جایگاه چگالنده یا کندانسور در سیستم برودتی بعد از کمپرسور و قبل از شیر انبساط می باشد. کندانسور در سیستم برودتی نوعی مبدل حرارتی ست که عمل تقطیر یعنی تبدیل مبرد گاز به مایع را انجام می دهد. به عبارتی دیگر کندانسور مبرد پر فشار داغ خارج شده از کمپرسور را سرد می کند.

 

کندانسور های برودتی در سایز ها و اندازه های مختلف تولید می شوند. انتخاب کندانسور مناسب با ظرفیت سیستم برودتی از اهمیت بالایی برخوردار است. کندانسور نوین مدل NCS-140-2 از نوع کندانسور هوا خنک است و هوا با استفاده از فن های این کندانسور به داخل آن دمیده می شود. در ان کندانسور عامل خنک کنندگی مبرد هوا است.

 

صنایع برودتی نوین با تولید انواع مختلف کنداسور ها در مدل ها و اندازه های متفاوت، در صنعت برودت کشور، برندی شناخته شده و نام آشنا می باشد. همچنین صنایع برودتی نوین یکی از موفق ترین و متعهد ترین شرکت های صنعت برودت در زمینه حفظ محیط زیست و ایمن سازی محیط کار به شمار می آید.

 

یکی از مشخصه های کندانسور نوین مدل NCS-140-2 این است که در دما های مختلف ، ظرفیت کاری متفاوتی را داراست. این کندانسور در آب و هوای گرمسیری دارای ظرفیت اسمی 3.6 کیلو وات، در آب و هوای معتدل 6.4 کیلو وات و در آب و هوای سردسیری 9.3 کیلو وات است.

 

کندانسور نوین مدل NCS-140-2 دارای طول و ارتفاع 70 سانتی متری و عرض 78 سانتی می باشد. این کندانسور 1 عدد فن با قطر 40 سانتی متری داراست. همچنین این کندانسور با برق 3 فاز کار می کند و توان الکتریکی آن 200 وات است.

 

اندازه ی لوله ورودی و خروجی کندانسور نوین مدل NCS-140-2 به ترتیب 7.8 و 5.8 اینچ و هوادهی این کندانسور در هر ساعت معادل 4200 متر مکعب می باشد. این کندانسور با شدت جریان 0.6 آمپر کار می کند. جهت مطالعه مشخصات فنی کندانسور نوین مدل NCS-140-2 به جدول مشخصات این محصول مراجعه نمایید.

 

کندانسور نوین مدل NCS-140-2

توضیحات تکمیلی

ظرفیت اسمی در DT=6K

3/6 کیلو وات

ظرفیت اسمی در DT=11K

6/4 کیلو وات

ظرفیت اسمی در DT=16K

9/3 کیلو وات

تعداد فن

40*1

طول

70 سانتیمتر

عرض

78 سانتیمتر

ارتفاع

70 سانتیمتر

فاصله فین

2/9 میلیمتر

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
کندانسور نوین مدل NCS-140-2
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • جدول مشخصات
  • نظرات کاربران