Bitzer Reciprocating Compressor 2CES-3 کمپرسور 3 اسب سیلندر پیستونی بیتزر مدل 2CES-3

مشاهده جدول مشخصات

تماس بگیرید

موجود
کارشناس کالابرودت
کارشناس کالابرودت مشاوره در واتساپ

توضیحات دانلود کاتالوگ اورجینال محصول

کمپرسور بیتزر از باکیفیت ترین کمپرسور های برودتی موجود در جهان به شمار می رود. شرکت بیتزر یکی از بزرگترین تولید کنندگان کمپرسور، در سال 1934 توسط مارتین بیتزر در آلمان پایه گذاری شد. هم اکنون این شرکت در زمینه تامین تجهیزات برودتی و تولید کمپرسور بیتزر توسط نمایندگی های خود در سراسر دنیا فعالیت میکند.

 

از مهم ترین محصولات شرکت بیتزر می توان کمپرسور سردخانه، کمپرسور چیلر تراکمی ، روغن کمپرسور بیتزر را نام برد . انواع کمپرسورهای شرکت بیتزر ، سمی هرمتیک سیلندر پیستونی بیتزر، کامپکت اسکرو بیتزر، سمی هرمتیک اسکرو بیتزر، دومرحله ای بیتزر و تسمه ای بیتزر می باشد.

 

کمپرسور 3 اسب سیلندر پیستونی بیتزر مدل 2CES-3Y

 

کمپرسور های برودتی این برند در انواع مختلف پیستونی، اسکرو، 2 مرحله ای و … به بازار عرضه می گردد. کمپرسور پیستونی بیتزر در تناژ های متنوعی از 1.5 اسب بخار تا 70 اسب بخار در بازار ایران موجود هستند. از بین تناژهای متنوع کمپرسور سیلندر پیستونی بیتزر، کمپرسور های 3 اسب بیتزر پر مصرف ترین بوده و معمولا خیلی زود به فروش می رسند.

 

کمپرسور 3 اسب سیلندر پیستونی بیتزر مدل 2CES-3 از مدل های پر فروش بازار به شمار می رود. بیتزر، به جز این مدل کمپرسور 3 اسب، دو مدل دیگر نیز تولید می کنند که در سایت کالابرودت نیز می توانید مشخصات این مدل ها را نیز مشاهده نمایید.

 

کمپرسور 3 اسب سیلندر پیستونی بیتزر مدل 2DES-3

کمپرسور 3 اسب سیلندر پیستونی بیتزر مدل 4FES-3

 

کمپرسور 3 اسب سیلندر پیستونی بیتزر مدل 2CES-3Y وزنی معادل 70 کیلوگرم دارد. این کمپرسور دارای 2 سیلندر به قطر 55 میلی متر و فضای تراکمی 39.3 میلی متر است. لاین ورودی و خروجی کمپرسور 3 اسب سیلندر پیستونی بیتزر مدل 2CES-3 به ترتیب 7.8 و 5.8 اینچ می باشد.

 

کمپرسور 3 اسب پیستونی بیتزر در انواع سردخانه های زیرصفری و بالای صفری کاربرد دارد. سردخانه های گوشت، میگو، مرغ، خرما، سبزیجات، میوه از این کمپرسور استفاده می کنند. در سردخانه های زیر صفری با کمپرسور 3 اسب بیتزر، اتاقی به حجم تقریبی 25 متر مکعب را نیاز دارد. در سردخانه های بالای صفری با کمپرسور 3 اسب بیتزر، اتاقی به حجم تقریبی 60 متر مکعب را نیاز دارد.

 

جهت مطالعه مشخصات فنی و کاتالوگ کمپرسور 3 اسب پیستونی بیتزر مدل 2CES-3Y می توانید در کنار بخش توضیحات دانلود کنید. همچنین برای استعلام موجودی و استعلام قیمت کمپرسور 3 اسب بیتزر با دفتر فروش ما تماس بگیرید. تلفن : 02177677053

توضیحات تکمیلی

قدرت کمپرسور

3 اسب

جابجایی

16/24 متر مکعب در ساعت

رنج دما

5- … 40- سانتیگراد

خط ساکشن

7/8 اینچ

خط دیسشارژ

5/8 اینچ

حجم روغن

1/5 لیتر

روغن سازگار با مبرد R22

B5.2

روغن سازگار با مبرد R134 و R407

BSE 32

وزن

70 کیلوگرم

هیتر

120 وات

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
کمپرسور 3 اسب سیلندر پیستونی بیتزر مدل 2CES-3
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • جدول مشخصات
  • نظرات کاربران