Bitzer Reciprocating Compressor 2GES-2/1P کمپرسور 1/5 اسب سیلندر پیستونی بیتزر مدل 2GES-2 – تک فاز

مشاهده جدول مشخصات

تماس بگیرید

موجود
کارشناس کالابرودت
کارشناس کالابرودت مشاوره در واتساپ

توضیحات دانلود کاتالوگ اورجینال محصول


کمپرسور 1/5 اسب سیلندر پیستونی بیتزر مدل 2GES-2Y – تک فاز


 

کمپرسور 1/5 اسب سیلندر پیستونی بیتزر مدل 2GES-2Y – تک فاز یکی از محصولات تولیدی کمپانی بیتزر می باشد. کمپانی بیتزر دارای نمایندگی های فروش بسیاری در ایران و جهان است. کمپرسور پیستونی بیتزر در ایران بازار فروش خوبی دارد و کمپرسور 1/5 اسب سیلندر پیستونی بیتزر مدل 2GES-2Y – تک فاز نوع سمی هرمتیک یا نیمه بسته از نظر تعمیرات، جزء کمپرسورهای قابل تعمیر در سردخانه ها و چیلر میباشد.

کمپرسور 1/5 اسب سیلندر پیستونی بیتزر مدل 2GES-2Y - تک فاز

 

سیستم برودتی را می توان روزانه بارها و بارها مشاهده کرد. پایه و اساس این سیستم، سیکل برودت است. سیکل برودت مانند هر چرخه ای دارای چندین عضو اصلی و غیراصلی می باشد. در این سیکل چهار عضو اصلی کمپرسور، کندانسور، اواپراتور و شیر انبساط نقش های مهمی را بر عهده دارند. کمپرسور قلب سیستم برودتی ست و کمپرسور 1/5 اسب بیتزر در سردخانه هایی با حجم بسیار پایین کاربرد دارد.

 

امروزه شرکت بیتزر یکی از بزرگترین تولید کنندگان کمپرسور در دنیاست. این شرکت توسط مارتین بیتزر در سال 1934 و در آلمان تاسیس شد. از مهم ترین محصولات شرکت بیتزر می توان کمپرسور سردخانه ، کمپرسور چیلر تراکمی ، روغن کمپرسور بیتزر را نام برد.

 

کمپرسورهای شرکت بیتزر یکی از باصرفه ترین و پر مصرف ترین کمپرسورها در صنعت برودت می باشد که در سردخانه ها، چیلر و تهویه مطبوع کاربرد بسیاری دارد. از انواع کمپرسورهای این کمپانی میتوان کمپرسورهای سیلندرپیستونی، اسکرو و دومرحله ای را نام برد. یکی از محصولات این شرکت کمپرسور 1/5 اسب سیلندر پیستونی بیتزر مدل 2GES-2Y – تک فاز  است.

 

کمپرسور 1/5 اسب سیلندر پیستونی بیتزر مدل 2GES-2Y – تک فاز با 45 کیلوگرم وزن، قادر است سیال را در برق 50 هرتز، هر ساعت 7.58 متر مکعب جابجا نماید. تعداد سیلندر این کمپرسور 2 عدد می باشد.

 

کمپرسور 1/5 اسب سیلندر پیستونی بیتزر مدل 2GES-2Y – تک فاز دارای حجم روغن یک لیتر است. خط ورودی و خروجی آن به ترتیب 16 میلی متر و 12 میلی متر را دارا می باشد. موتور این کمپرسور از موتورهای سری یک و مناسب در سردخانه های بالاصفر است.

 

همچنین از دیگر مشخصات کمپرسور 1/5 اسب سیلندر پیستونی بیتزر مدل 2GES-2Y – تک فاز  می توان به کم صدا و کم لرزش بودن آن نسبت به مدل های قدیمی تر اشاره کرد. این کمپرسور دارای استاندارد 66 آی پی و سازگار با انواع گاز R22 و R134a و R407 و… می باشد.

 

در کمپرسور 1/5 اسب سیلندر پیستونی بیتزر مدل 2GES-2Y – تک فاز حداقل فشار ایجاد شده 19 بار و حداکثر فشار ایجاد شده 32 بار می باشد. این کمپرسور با جریان برق 22.5 آمپر شروع به کار می کند و حداکثر جریان عملیاتی آن 5 آمپر است.

 

جهت مطالعه دیگر مشخصات فنی کمپرسور 1/5 اسب سیلندر پیستونی بیتزر bitzer مدل 2GES-2Y – تک فاز به قسمت جدول مشخصات محصول مراجعه نمایید.

 

کمپرسور 1/5 اسب سیلندر پیستونی بیتزر مدل 2GES-2Y - تک فاز

توضیحات تکمیلی

قدرت کمپرسور

1/5 اسب

جابجایی

7/58 متر مکعب در ساعت

رنج دما

10+ … 40- سانتیگراد

خط ساکشن

5/8 اینچ

خط دیسشارژ

1/2 اینچ

حجم روغن

1 لیتر

روغن سازگار با مبرد R22

B5.2

روغن سازگار با مبرد R134 و R407

BSE 32

وزن

45 کیلوگرم

هیتر

60 وات

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
کمپرسور 1/5 اسب سیلندر پیستونی بیتزر مدل 2GES-2 - تک فاز
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • جدول مشخصات
  • نظرات کاربران