Danfoss Maneurop Compressor MT100-4VI کمپرسور منیروپ دانفوس مدل MT100-4VI – سه فاز

مشاهده جدول مشخصات

تماس بگیرید

موجود
کارشناس کالابرودت
کارشناس کالابرودت مشاوره در واتساپ

توضیحات


کمپرسور منیروپ دانفوس مدل MT100-4VI – سه فاز


 

کمپرسور قلب هر سیستم برودتی است. کمپرسور در کنار کندانسور و اواپراتور و شیر انبساط، 4 جزء مهم سیکل تبرید را تشکیل می دهند. شرکت دانمارکی دانفوس با تولید این کمپرسور های برودتی، قدمی مهم در پیشرفت صنعت برودت برداشته است. کمپرسور های منیروپ شرکت دانفوس در سری های مختلفی تولید می شود. که سری MT یکی از انواع آن می باشد.

 

کمپرسور منیروپ سری MT برای درجه حرارت تبخیر متوسط و بالا مناسب هستند. همچنین این سری با گاز R22 و روغن معدنی 160P سازگاری دارند. کمپرسور منیروپ دانفوس مدل MT100-4VI – سه فاز کمپرسوری سیلندر پیستونی یا رفت و برگشتی با جابجایی مثبت است. در این کمپرسور از پیستون هایی که توسط یک میل لنگ حرکت می کنند برای فشرده سازی و رساندن مبرد ها به فشار بالا استفاده می شود.

 

کمپرسور منیروپ دانفوس مدل MT100-4VI

 

کمپرسور منیروپ دانفوس مدل MT100-4VI – سه فاز قدرتی معادل 8.3 اسب دارد و جهت استفاده در سیستم های سرمایشی در دمای پایین، متوسط و بالا است. حجم روغن مصرفی این کمپرسور 3.9 لیتر بوده و حجم مبرد آن 10 کیلوگرم می باشد. همچنین این کمپرسور وزنی معادل 60 کیلوگرم دارد.

 

از دیگر ویژگی های کمپرسور منیروپ دانفوس مدل MT100-4VI – سه فاز می توان به کیفیت بالای قطعات آن، قابلیت مکش 100 درصد گاز، بازدهی بالا و طول عمر زیاد آن اشاره کرد. همچنین این کمپرسور شرکت دانفوس به دلیل داشتن پوشش آکوستیک، صدای کارکرد آن بسیار پایین است. برای اطلاع از دیگر مشخصات فنی این کمپرسور می توانید به جدول مشخصات این محصول در زیر مراجعه نمایید.

 

کمپرسور منیروپ دانفوس مدل MT100-4VI - سه فاز

توضیحات تکمیلی

قدرت کمپرسور

8/3 اسب

خط ساکشن

1.1/8 اینچ

روتولاک ساکشن

1.3/4 اینچ

خط دیسشارژ

3/4 اینچ

روتولاک دیسشارژ

1.1/4 اینچ

حجم روغن

3/9 لیتر

نوع روغن

160P

مبرد

R22

حجم مبرد

10 کیلوگرم

وزن

60 کیلوگرم

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
کمپرسور منیروپ دانفوس مدل MT100-4VI - سه فاز
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • جدول مشخصات
  • نظرات کاربران