خرید اواپراتور سردخانه و کندانسور سردخانه / قیمت اواپراتور سردخانه و کندانسور سردخانه / تعمیر اواپراتور سردخانه و کندانسور سردخانه / نصب اواپراتور سردخانه و کندانسور سردخانه / 09126387257

 

کندانسور و اواپراتور نوینکندانسور و اواپراتور نوین

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


کندانسور سردخانه


کندانسور یک جزء مهم در سیکل تبرید می باشد به طوری که سیستم برودتی در هر ابعاد و اندازه ای حتما دارای کندانسور است. کندانسور، پس از کمپرسور و قبل از شیر انبساط قرار دارد. کندانسور را بر اساس قدرت کمپرسور انتخاب می کنند. در سردخانه های زیرصفری و بالای صفری، در تونل انجماد، سردخانه گوشت و مرغ، سردخانه میوه و سبزیجات و … از کندانسور استفاده می شود.

کندانسور سردخانه جهت خنک کردن و جذب حرارت مبرد به کار گرفته می شود و مبرد را از فاز گازی به فاز مایع تبدیل می کند. در این مرحله عمل تقطیر صورت می پذیرد. نام دیگر کندانسور، چگالنده است.

 

جهت مطالعه بیشتر درباره انواع کندانسور کلیک کنید. 

 

 


اواپراتور سردخانه


از دیگر اجزاء مهم در سردخانه، می توان اواپراتور را نام برد. در این جزء مهم سردخانه عمل تبخیر انجام می شود. مبرد مایع زمانی که وارد اواپراتور می شود، گرمای محیط را گرفته و شروع به جوشیدن می کند و سپس عمل تبخیر انجام می شود. همچنین سرمای حاصل از تبخیر باعث تولید سرما در سردخانه می شود. در انواع سردخانه ها با هر ابعاد و اندازه ای از اواپراتور جهت تولید سرما استفاده می شود. جهت انتخاب اواپراتور مناسب به قدرت کمپرسور سیکل برودتی توجه می کنند.

 

جهت مطالعه بیشتر درباره اواپراتور و انواع آن کلیک کنید.

 

 


برند های کندانسور و اواپراتور سردخانه


 

 

کندانسور و اواپراتور نوین

صنایع برودتی نوین، تولید کننده ای ایرانی که در زمینه تولید انواع کندانسور و اواپراتور برودتی فعالیت می کند. شرکت صنایع برودتی نوین توانایی بالایی در تولید انواع کندانسور ها و اواپراتور های صنعتی در مدل ها و ظرفیت های متفاوت دارا می باشد. همچنین این شرکت یکی از موفقترین شرکتها در زمینه برودت ضمن توجه به توسعه کمی و کیفی محصولات خود ، نسبت به حفظ محیط زیست ، ایمن سازی محیط کار و رعایت بهداشت حرفه ای، معتقد و متعهد می باشد.

صنایع برودتی نوین

 

جهت مطالعه بیشتر درباره کندانسورها و اواپراتور های هوایی نوین جهت استفاده در سردخانه کلیک کنید.