کمپرسور بیتزر / خرید کمپرسور بیتزر / فروش کمپرسور بیتزر / قیمت کمپرسور بیتزر / تعمیر کمپرسور بیتزر / نصب کمپرسور بیتزر / 09126387257

 

 

خرید روغن بیتزر

 


کمپرسور بیتزر در صنعت برودت


 

کمپرسور بیتزر در صنعت برودت نقش مهمی را ایفا می کند. کمپرسور بیتزر را می توان در سردخانه ، در چیلر ، در نیروگاه ها ، در کارخانجات ، در تونل انجماد ، در سیستم تهویه مطبوع برج ها ، سیستم های برودتی صنعتی و …. مشاهده کرد. کمپرسور های کمپانی بیتزر یکی از با کیفیت ترین و مقرون به صرفه ترین کمپرسور ها در صنعت برودت به شمار می روند.

 

 

 


جهت خرید و کسب اطلاع از قیمت کمپرسور بیتزر از فروشگاه اینترنتی کالابرودت کلیک نمایید.

تماس با کالابرودت : 09126387257

همچنین می توانید جهت نصب، سرویس و یا تعمیر کمپرسور بیتزر با ما در تماس باشد.


 

 

بیتزر

 

 


 انواع کمپرسور بیتزر


 

کمپرسور سیلندر پیستونی بیتزر

 

 

کمپرسور های سیلندر پیستونی بیتزر نوع سمی هرمتیک یا نیمه بسته یکی از محصولات تولیدی کمپانی بیتزر می باشد. این نوع کمپرسور در بازار ایران طرفداران بسیار زیادی دارد و با توجه به کیفیت خوب آن در صورت رسیدگی و سرویس سالانه، این نوع کمپرسور سالیان سال می تواند کار کند. از مزایای این نوع کمپرسور می توان به قابل تعمیر بودن آن اشاره کرد، به طوری که اگر این کمپرسور دچار خرابی شود به راحتی تعمیر می شود. همچنین تعداد زیادی از تعمیرکاران کمپرسور در ایران، در زمینه تعمیر کمپرسور های سیلندر پیستونی تخصص دارند.

 

قدرت کمپرسور سیلندر پیستونی بیتزر از رنج 1.5 تا 70 اسب را دارا می باشد و بنا بر ظرفیت سیستم برودتی، می توان کمپرسور با قدرت مناسب سیستم برودتی مورد نظر را انتخاب کرد. همچنین این کمپرسور توانایی پوشش دهی رنج دمایی زیر صفر و بالای صفر را دارد.

کمپرسور سیلندر پیستونی بیتزر


جهت خرید و کسب اطلاع از قیمت کمپرسور سیلندر پیستونی بیتزر از فروشگاه اینترنتی کالابرودت کلیک نمایید. 

تماس با کالابرودت : 09126387257

همچنین می توانید جهت نصب، سرویس و یا تعمیر کمپرسور سیلندر پیستونی بیتزر با ما در تماس باشد.


 

 

 

 

کمپرسور اسکرو بیتزر

 

 


جهت خرید و کسب اطلاع از قیمت کمپرسور اسکرو بیتزر از فروشگاه اینترنتی کالابرودت کلیک نمایید. 

تماس با کالابرودت : 09126387257

همچنین می توانید جهت نصب، سرویس و یا تعمیر کمپرسور اسکرو بیتزر با ما در تماس باشد.


 

 

 

 

کمپرسور دو مرحله ای بیتزر

 

 


جهت خرید و کسب اطلاع از قیمت کمپرسور دو مرحله ای بیتزر از فروشگاه اینترنتی کالابرودت کلیک نمایید. 

تماس با کالابرودت : 09126387257

همچنین می توانید جهت نصب، سرویس و یا تعمیر کمپرسور دو مرحله ای بیتزر با ما در تماس باشد.


 

 

 

کمپانی بیتزر

 

 


 کمپانی کمپرسور بیتزر


 

کمپانی بیتزر در سال 1934 توسط مارتین بیتزر در آلمان تاسیس شد. این کمپانی به سرعت رشد کرد و امروزه به یکی از شناخته شده ترین کمپانی ها در سراسر جهان تبدیل شده است. هم اکنون این کمپانی در بسیاری از کشورهای دنیا دارای نمایندگی های فروش می باشد.

 

کمپانی بیتزر با 86 سال تجربه در صنعت برودت تحول عظیمی و نو آوری های گسترده را ایجاد کرده است و توانسته با تولید با کیفیت ترین محصولات برودتی رضایت مشتری های خود را در سراسر دنیا کسب نماید. محصولات کمپانی بیتزر در ایران از بازار فروش بسیار خوبی برخوردار است به طوری که نماینده فروش خاور میانه کمپانی بیتزر از ایران به عنوان کشوری با پتانسیل بالای خرید اعلام کرده است.

 

از جمله محصولات تولیدی این کمپانی می توان کمپرسور های برودتی را نام برد. کمپرسورهای کمپانی بیتزر یکی از پر مصرف ترین محصولات برودتی این کمپانی در سراسر دنیاست و همواره پس از سال ها تولید، کمپرسور بیتزر اصطلاحا امتحان خود را پس داده است. از مزیت های کمپرسور های کمپانی بیتزر وجود قطعات و تعمیراکاران بسیار نسبت به دیگر برند های کمپرسور در سطح کشور است.

 

 

 


 جایگاه و نقش کمپرسور بیتزر در سیستم برودتی


 

جایگاه این کمپرسور مانند هر کمپرسور دیگری بین اواپراتور و کندانسور قرار دارد. هر سیکل تبریدی از چهار عضو اصلی کمپرسور، کندانسور ، اواپراتور و شیر انبساط تشکیل شده است. یکی از اصلی ترین دستگاه های هر سیستم برودتی ، کمپرسور است.

 

نقش کمپرسور بیتزر در سیستم برودتی این است که گاز مبرد را از اواپراتور مکش، در خود متراکم کرده و به سمت کندانسور می راند. به دلیل همین کار کمپرسور، از آن به عنوان قلب سیستم برودتی یاد می کنند. کمپرسور در قسمت مکش تولید فشار پایین و در قسمت خروجی تولید فشار بالا می نماید که این خود بر روی مایع شدن مبرد در کندانسور تاثیر بسیاری دارد.

 

 

کمپرسور بیتزر